ТИПИ
ТУРІВ

Чи шукаєте Ви затишну гавань для медового місяця, або віддаєте перевагу бути в гущі подій пляжних вечірок — ми відшукаємо серед сотні пропозицій ту, єдину, що задовольнить усі Ваші запити.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ТИП ВІДПОЧИНКУ

Ми цінуємо індивідуальність кожного клієнта, тому організуємо тур з урахуванням усіх побажань.

ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ

Для поціновувачів зимового відпочинку. Кращий спосіб відпочити і прекрасно провести час в будь-якій країні. Це чудова можливість помилуватися унікальними пам’ятками, взяти участь в місцевих святах.

Детальніше


ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ

Вихідні — це маленька відпустка, яку можна провести вдома — зайнятися побутовими справами, або відправитися в тури вихідного дня і потім ще довго згадувати і розповідати про свою подорож.

Детальніше


ІНДИВІДУАЛЬНІ ТУРИ

Це можливість подорожувати саме так, як хочеться Вам, і при цьому мати всі гарантії якісного та безпечного відпочинку. Ексклюзивні пропозиції для найбільш вимогливих туристів, індивідуальні трансфери.

Детальніше


ЕКСТРЕМАЛЬНІ ТУРИ

Втомилися від сірого життя мегаполісу? Відкрийте красу підводного світу, зійдіть спуск гірським схилом, або стрибніть з парашутом на безлюдний острів. Примусьте Ваше серце битися швидше.

Детальніше


ВЕСІЛЬНІ ТУРИ

Прекрасний момент з’єднання двох сердець — подарунок долі, який закарбується в пам’яті на все життя. Шум прибою, легкий бриз створить чарівну та романтичну атмосферу для молодят.

Детальніше


ГАСТРО-ТУРИ

Для справжніх цінителів кулінарії. Спеціально підібрані програми гастрономічного відпочинку. У таких подорожах Ви дізнаєтеся про історію виникнення страви, побуваєте на майстер-класах.

Детальніше


ЕКО-ТУРИ

Екотуризм знаходиться десь посередині між звичними видами туризму і екстримом. Жити в незвичних місцях і умовах, купатися в гірських річках і водоспадах — це більш ніж незвично.

Детальніше


КРУЇЗИ

Річкові і морські круїзи завжди передбачають нові знайомства, нестандартні враження і унікальну можливість за найкоротший відрізок часу побувати в різних містах і країнах.

Детальніше

x

Відправити запит на підбір туру


Убедитесь, что вы человек, выбрав Звезда.